Protest podrške narodu Palestine
Klasna solidarnost te poziva na protest 5. oktobra protiv genocida u Gazi, izvoza oružja od strane Srbije u kolonijalnu tvorevinu Izrael, i protiv NATO imperijalista koji omogućavaju vršenje najgorih zločina protiv čovečnosti, od kraja Drugog svetskog rata.
Takođe, ovom prilikom se skupljamo i da tražimo momentalnu slobodu za Ognjena Markovića koji je kidnapovan od strane cionističkih okupacionih snaga sa jednog od brodova humanitarne Sumud flotile, koja je pokušala da dostavi preko potrebnu pomoć palestincima u Gazi.
Protest organizuju naši saborci iz organizacije Podrška narodu Palestine – Srbija, a Klasna solidarnost se priključuje, zajedno sa svim slobodoljubivim ljudima u našem društvu, koji odbijaju da ćute na strahote imperijalističkih zločina u Gazi.
Hajde da se sutra na protestu pojavimo u što većem broju i zajedničkim snagama poručimo izraelskim krvnicima, NATO-u, i mafijaškoj SNS vlasti, koja podržava genocid kroz izvoz oružja i ekonomsku saradnju, da im nikada nećemo oprostiti, niti zaboraviti zločine nad palestinskim narodom.
Radnička klasa Srbije nikada nije i nikada neće biti saučesnik u sistematskom istrebljenju palestinskog naroda.
Dođi na protest, 5. oktobra u 17h, kod Skyline solitera na Mostarskoj petlji.